Baloon 530a1737861a3b52d8069adbe58e9d260b2bdcb40af5046f89da70836827b574
Sun 8cce43130baf49b03f0c6486d24994c7279d4b447ccd334d2956484f239a4d24
Cloud 8eca5773671b264167dc1df38bffc525c515fb71af1d1f0a16348488ee21c1aa
Birds 9925b2279398f1912585b8b3ce49a311f18fd5383ec60f475dd4590105863c83
Birds 2 dd9e40e61adcf3205b69de8d96545da8485cc8e2fe33aed71f574e603926cbd1

Про клуб

“Speak” допомагає молодим людям досягатицілей в кар'єрі та особистому розвитку, покращуючи їхні знання англійської мови.

Без практики англійську можна швидко забути. Тому, важливо не тільки вчити слова та дивитися фільми, а й спілкуватися. Для того, щоб вільно розмовляти англійською, потрібно постійно її практикувати та вдосконалювати.

До розмовного клубу можна долучатись будь-коли. Важливо, щоб рівень англійської був Pre-Intermediate або вище.

Як відбуваються заняття у розмовному клубі“Speak”?

 • Ми весь час розмовляємо англійською мовою
 • Дискутуємо на актуальні теми
 • Ділимося враженнями та досвідом
 • Граємо в ігри
 • Наші заняття відбуваються в групах 5-8 людей
 • Тривалість одного заняття 1,5 години

Тільки уявіть скільки нового Ви можете дізнатися, спілкуючись англійською у “Speak”!

ПРОЙТИ ТЕСТ на визначення РІВНЯ МОВИ!

Тематичні групи

У клубі “Speak” заняття поділені на 7 тематичних груп, завдяки яким ти розвинеш навички спілкування та зможеш розмовляти англійською на різні теми. Крім того, ти познайомишся з чудовими людьми та зустрінеш нових друзів.

Є МОЖЛИВІСТЬ ОПЛАЧУВАТИ ЗА ОКРЕМЕ ЗАНЯТТЯ, АБО Ж ПРИДБАТИ АБОНЕМЕНТ

НА 8 БУДЬ-ЯКИХ ЗАНЯТЬ В МІСЯЦЬ.

INNOVATIONS

Майбутнє за крутими ідеями, які стають інноваційними!

На Innovation Group ми спілкуємося англійською про найновіші технології у світі.

Якщо ти хочеш підняти свій рівень англійської та дізнатися багато цікавинок, то Innovation Group - це те, що тобі потрібно!

А що ти можеш сказати про Innovation?

Приходь та спілкуйся англійською вільно в Speaking Club "Speak".

Переглянути розклад на місяць

ART & CULTURE

У групі Art and Culture ми насолоджуємося мистецтвом та практикуємо свою англійську.

На заняттях говоримо про мистецтво в цілому, обговорюємо важливі події і те, що варте уваги кожного. Такі заняття будуть особливо цікавими для творчих людей.

 

З Art and Culture Group ти маєш можливість відвідувати пізнавальні та актуальні виставки, презентації, брати участь у різноманітних майстер-класах та знайомитися з видатними людьми у цій сфері.

Згодом ми ділимось враженнями від побаченого, а також постійно дізнаємося щось цікаве. Тут ти покращиш свій рівень розмовної англійської, набудеш нових знань, закріпиш потрібну інформацію.

 

Переглянути розклад на місяць

TRAVELLING

Любиш подорожувати? Мрієш відвідати якусь країну? Пам'ятай, що без знання англійської це практично неможливо. Покращуй свій рівень знань у Travelling Group.

 

Travelling Group – це можливість вивчити специфічну лексику, набратися досвіду в умілих мандрівників, дізнатись нюанси перебування в тій чи іншій країні, покращити свою “розмовну” англійську. Тут ти дізнаєшся багато нового та потрібного для того, аби податися у пошуки пригод.

Поповни свій “наплічник знань”, який тобі неодмінно згодиться у будь-якій країні! Відвідуючи Travelling Group, ти почуватимешся закордоном як “у своїй тарілці”.

 

Обирай країну та подорожуй разом з нами!

Переглянути розклад на місяць

LIFESTYLE

Lifestyle Group – це можливість вдосконалити англійську та краще осягнути життя.

Тут ми не просто говоримо про життя англійською мовою, а й збагачуємо свій кругозір, дискутуємо про життєво-важливі теми.

 

Кожне заняття – нова тема, нові історії та враження. На Lifestyle Group ти дізнаєшся більше про спосіб та стиль життя іноземців та вивчиш багато нових слів.

Приходь в Lifestyle Group, нам є про що поговорити!

Переглянути розклад на місяць

GAMES

Якщо ти любитель інтелектуальних ігор, головоломок або запальних ігор для компанії, тоді приходь на заняття English through Games. Тут ми перетворюємо вивчення англійської мови у цікаву та захопливу гру.

 

Використання настільних ігор для вивчення мови є ефективним способом викликати інтерес до навчання та підтримувати його упродовж тривалого часу. Під час гри на занятті English through Games спілкуються лише англійською мовою, що розвиває мислення англійською, вчить правильно формулювати думку, збільшує словниковий запас.

Тобі не доведеться зубрити багато слів тут, заняття є ненав’язливими та інтерактивними, а новий матеріал легко запам’ятовується.

 

На English through Games час летить непомітно, а знання залишаються.

Приходь на заняття та перетвори навчання на захопливе проведення часу.

Зіграємо? ;)

Переглянути розклад на місяць

COOKING

Cooking Group надає тобі унікальну можливість вивчати англійську та покращувати свої кулінарні здібності.

Особливість наших “кулінарних” занять в тому, що вони відбуваються лише англійською мовою: процес приготування, назви інгредієнтів, страв, приладдя тощо.

 

Ти навчишся готувати традиційну американську їжу та страви інших національних кухонь і водночас зможеш повправлятися у послідовному викладенні думки, збільшиш свій словниковий запас та дізнаєшся багато цікавого.

Реєструйся на заняття Cooking Group та поспішай на “смачне” навчання. Хтозна, можливо ми приготуємо саме твою улюблену страву?

 

Переглянути розклад на місяць

DRAMA

Хочеш спробувати себе у ролі актора, спілкуючись англійською?

На занятті Drama Group ми розігруємо мініатюрні театральні сценки та спілкуємося англійською.

Такий метод навчання дозволяє вивчати мову в дії, певних ситуаціях, а це, в свою чергу,  допомагає студентам розговоритися та почуватися впевнено.  

Завітай на Drama Group, бери участь у театральних сценках та спілкуйся англійською театрально! 

Переглянути розклад на місяць

Календар

Обери заняття ТУТ!

Викладачі

Іванка Клименко

Іванка Клименко

Люблю навчати англійської дорослих людей, які знають чого хочуть. Надихаюсь мандрівками та іншим якісним часом.
Гості

Гості

Час від часу ми запрошуємо носіїв мови на роль викладачів або просто в якості гостя. В основному, це люди з цікавим досвідом, які мають чим поділитись і можуть навчити.
Оксана Сікора

Оксана Сікора

Люблю подорожі, смішні історії і свою роботу. Радію, коли люди розвиваються і досягають своїх цілей. Англійська допомагає відкривати багато нового - тільки з нею можна дістатись до пінгвінів чи захопити світ.
Ірина Дзвіник

Ірина Дзвіник

Культуролог за освітою, викладач англійської мови за покликанням. Люблю вільно-творчо-індвідуальний підхід та процес обміну ідеями. Надихає: література, кінокультура, юнгіанська психологія, цікаві місця та незвичайні люди (і навпаки).
Lily Evans

Lily Evans

Ніколи не втомлююсь від двох улюблених справ: викладання англійської мови та громадської діяльності. Вивчаю методи неформальної освіти, а також багато подорожую. Обожнюю поезію та театр. Життєве кредо: ділись добром та радістю з людьми, і життя стане яскравішим!
Таїса Таргонська

Таїса Таргонська

Дуже радію, коли мої студенти досягають висот у вивченні англійської мови.
Юля Козуб

Юля Козуб

Дуже люблю подорожі, гори і спілкування з цікавими людьми. Завжди отримую задоволення, багато натхнення і мотивації від своєї роботи.
Юліанна Павлик

Юліанна Павлик

Люблю викладати англійську мотивованим людям.
Анастасія Білута

Анастасія Білута

Люблю дізнаватись щось нове, мандрувати, зустрічати цікавих людей. Хочу, щоб вивчення англійської не лише приносило користь, а й було цікавим.

Відгуки

Thumb
Misha Antoshchuk
 • 2016-03-15

Надкрута атмосфера і не нав’язливе вивчення мови - це те що можна сказати про клуб Speak. Чому не нав’язливо - не пригадується, щоб я хоча б раз позіхнув чи засумував, завжди весело і надзвичайно цікаво. Особисто для мене, це щось ніби ментальної розрядки - приходиш після важкого дня і у компанії приємних людей переключаєшся на цікаву тему, яку люб’язно підготував вам викладач. Та й взагалі, корисно вирватись із сірих буднів і поспілкуватися з новими людьми.Словом, рекомендую)

Thumb
Maryana Hirnyak
 • 2015-03-09

Якщо хтось хоче попрактикувати англійську в гарній атмосфері і з хорошими людьми - приєднуйтесь до клубу!

Thumb
Inna Minina
 • 2016-10-28

I have visited English Speaking Club yesterday. I really enjoyed all time there. I met new people and we spoke all time in English. Also, the main topic of our meeting was cooking. All our team made Indian dish for dinner and it was very tasty. Thank you!

Thumb
Volodymyr Osychka
 • 2017-09-01

Світлі і приємні викладачі, дуже доступно і професійно доносять матеріал до людей. Ви не лише просто відвідуєте заняття, a й стаєте частиною великої дружньої сім*ї. Усім рекомендую )))

Thumb
Anna Bodnarchuk
 • 2017-09-01

It was a great time with studying, speaking and games! I'm pleased to work with my group and our teacher! Thank you, 'Speak'!

Thumb
Solomija MT
 • 2017-04-05

Дорогі френди! Я в захопленні від команди цього клубу і їхнього підходу до занять! Чому варто обрати саме цей розмовний клуб, а не інший: плюси: - знімають розмовні вроки)) невпевненість, страх заговорити і розговоритися англійською пропадає одразу ж після перших сеансів-занять)) перевінено на собі - діє! - різноманітні тематики дозволяють збільшувати словниковий запас з різних сфер життєдіяльності і переносять в англомовне середовище; - тут дуууууууууууже весело і невимушена обстанівочка; - на кожному занятті завжди дізнаєшся щось нове завдяки професійному підходів викладачів; - комфортна кількість людей дозволяє наговоритися кожному) мінуси: - дуже швидко летить час на заняттях))) Отже, якщо хочете підтримувати, удосконалити і врешті защебетати англійською у креативному, веселому і професійному середовищі, то вам сюди! Я задоволена і вам раджу))

Thumb
Olena Kobets
 • 2016-09-02

Martin Dunne, John Gu and Ivanka Melnyk thanks for the summer course "English with native speakers". It was a very intense training. We had interesting topics: business, life balance, culture in English-speaking countries. It was a good opportunity to talk with native speakers. I'm talking faster after this course )

Thumb
Roman Politylo
 • 2015-12-28

Хочу Вам порекомендувати даний спікінг клуб, не зважаючи на те, що я дуже поганий студент, бо часто прогулюю заняття))))) Але якщо Ви хочете підтягнути свою інгліш і тримати її на належному рівні достатньому для того щоб порозумітись з будь яким іноземцем (зі свого досвіду можу сказати, що з п'яними іноземцями то краще виходить), гарно провести час, познайомитись з новими цікавими і креативними людьми, Вам 100% пряма дорога сюди! Хочу відзначити майстерність…та навіть не майстерність, а ТАЛАНТ до викладання в Іванки, то викладачка супер, з якою Ви не згаєте жодної хвилинки часу і завжди будете щось дізнаватись нове для себе, що безперечно підвищить рівень Вашої мови. Якщо Ви любити щось готувати, то на кукінг заняттях можете втерти носа усім дівчатам, які не знають як правильно місити тісто на піцу – зліва направо чи справо на ліво))) Отож, якщо Ви бажаєте підтягнути свою інгліш – то ВПЕРЕД, не зволікаючи)))))

Thumb
Ірина Куришко
 • 2017-01-01

Одного разу я відкрила книжку, написану англійською, і змогла прочитати її - сторінку за сторінкою. Недавно була на зустрічі з закордонним спеціалістом і раптом переконалася, що розумію мову спікера без перекладача. А ще - нарешті я можу спілкуватись англійською і не боятись цього. Ці та інші "дива" стали реальними протягом року участі у групах ESC. Тож, якщо вам потрібна "жива" англійська, якою ви справді зможете користуватись - не вагайтесь приєднуватися до "Speak".

Thumb
Ivanna Savka
 • 2015-11-19

Я є студенткою англомовного клубу 'Speak' і мені подобається тут навчатись, бо так я підтримую свою англійську у формі, тішуся новим цікавим, життєствердним і приємним людям і чудово проводжу час. Якщо у Вас є мета почуватися в англомовному середовищі "як риба у воді" тоді Вам до клубу 'Speak' =) Рекомендую

Thumb
Max Gakh
 • 2015-11-27

Атмосфера супер! Завжди можна поговорити про безліч цікавих речей.  Окреме дякую Ivanka Melnyk за відкритий і життєрадісний викладацький стиль)

Thumb
Daria Danylchenko
 • 2015-12-24

Для мене клуб "Speak" став чудовим місцем для вдосконалення розмовної англійської у невимушеній атмосфері з цікавими людьми) Різноманітні теми та способи їх подачі - від читання текстів з подальшим їхнім обговоренням до готування їжі з подальшим її споживанням) І це все на англійській мові))) Тож тут нудно не буває!

Thumb
Yura Bilyk
 • 2017-09-01

Хороші курси і викладачі цікаві)

Thumb
Володимир Турковид
 • 2018-05-27

Дякую клубу "Speak" і дуже дякую Юлі за легке і цікаве вивчення англійської мови і мій результат яким я задоволений!)) p.s Швидко і результативно!

Thumb
Nata Kovalchuk
 • 2018-05-25

Дуже сподобався формат курсу "Use your tongue right. Говори англійською правильно"- це саме те, що я так довго шукала) Атмосфера бомбезна та всі дружні) Однозначно потрібно відвідати. Результат сподобається кожному)))

Thumb
Tanya Oberyshyn
 • 2018-04-03

Дуже вдячна English Speak Club, особливо моїй викладачці Лілі за такий класний підхід до навчання. Я перестала боятися щось сказати і з часом помилок в моїй мові поменшало. Рекомендую цю школу всім своїм друзям і якщо Ви читаєте мій відгук, обов`язково спробуйте навчатись тут! Хоча б одне заняття, думаю після нього Ви вирішите залишитись. Так тримати! Ще раз дякую!!!

Thumb
Natalya Kyrcha
 • 2018-05-25

It's a really awesome course "Use your tongue right. Говори англійською правильно" ! Interesting format, amazing group, and awesome teacher! I like it so much!

Thumb
Мурзік Васильович
 • 2018-05-25

Чудовий курс "Use your tongue right. Говори англійською правильно", з прекрасними викладачами та індивідуальним підходом до кожного. Якщо коротко - шикарна контора))))))

Thumb
Ірина Базарник
 • 2018-02-18

Я провела дуже цікаві,насичені і мотивуючі вихідні разом з Вами. Це було мега круто!!!! Дякую:)

Thumb
Mykola Nalyvayko
 • 2018-02-24

Креативно, Цікаво, Активно!