Осінь по-англійськи

автор статті: Olenka Pavlyshyn

Як круто провести осінь і не впасти в меланхолію?

Дуже просто. Почни вчити англійську.

І навіть не думай, що зараз ми будемо рекомендувати тобі купити/знайти/позичити/випросити багато дорогих книг з граматики! Наші методи вивчення англійської - креативніші.

Годі сидіти вдома – почни діяти!

Відчуй себе туристом. Піди на екскурсію на англійській мові у своєму місті. Це чудово розвине твої комунікативні навики.

Бракує драйву у житті? Візьми участь в осінньому челенджі «Dare to Speak», який стартує 30 жовтня! Двічі на тиждень отримуй три завдання на: 1. сприйняття інформації (креативні ідеї краще сприймаються) 2. творчість та практику письма (осінні вечори спонукають до душевних роздумів) 3. сміливість (щоб впевнено говорити  англійською за будь-яких умов). За кожне виконане завдання учасник зароблятиме бали. Три людини, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають подарунки.

Але, хочемо наголосити, що челендж призначений лише для справжніх сміливців, які не бояться приймати виклик, люблять складні завдання, та, незважаючи на невдачі, з усмішкою на обличчі йдуть вперед. Впізнаєш себе? Тоді мерщій реєструйся goo.gl/6TNS3n

Будь активним – зроби цю осінь незабутньою. Якщо тобі нудно проводити осінні вечори наодинці, то відвідай англомовний клуб, де цілі групи людей спілкуються на різні теми. Клуб «Speak» пропонує тобі аж сім тематик: Reading, Games, Art and culture, Innovation, Cooking, Lifestyle, Traveling.

Приходь сюди двічі на тиждень (понеділок, середа) о 18:30, ділися знаннями та розширюй свій кругозір. Пам’ятай, що без практики англійська забувається. А виправити це допоможуть настільні ігри. Рекомендуємо тобі три найпопулярніші:

1. Scrabble. Суть цієї гри полягає у тому, щоб скласти слово з фішок (1фішка – 1 літера). Виграє той, хто складе найбільшу кількість слів. Гра класна тим, що не потрібно скликати всіх сусідів та друзів, достатньо знайти одного компаньйона і разом збільшувати свій словниковий запас.

2. Dixit. Гра на асоціацію, що розвиває уяву та творче мислення. На кожній карточці зображена картинка, до якої потрібно придумати певну асоціацію. Гра найкраще підійде для великої компанії, хоча учасників може бути й троє. Завдяки підбору асоціацій можна пригадати вивчені раніше слова та навчитися не лише висловлювати свою думку англійською, а й фантазувати ;)

3. Alias. У цій грі учасники розділяються на декілька команд, що підсилює дух конкуренції та бажання перемоги. Гравці повинні пояснити якомога більше значень слів за одну хвилину. У такий спосіб можна чудово розвинути вміння пояснювати, використовуючи структуру relative clauses ( The boy who is….. The buildings which…..The day when… The reason why). 

Як бачиш, англійська – це весело навіть восени. Якщо ти хочеш спробувати зіграти по-англійськи у великій, веселій компанії, то приходь у «Speak» на Games Group.

Ми гарантуємо тобі справжні англійські розваги.

Навчатися тепер стало легко та доступно!

Онлайн курси – подарунок сучасності. Пропонуємо тобі найкращі інтернет-ресурси для вивчення англійської восени:

  • Lingua Leo – безкоштовна платформа, де складні теми пояснюються максимально доступно та цікаво. Тут можна підтягнути граматику та вимову.
  • Engvid – англійська з американськими викладачами! Після кожного відеоуроку ти проходиш тест на засвоєння теми. Можеш також поставити питання викладачу. Prometeus. Широкий вибір будь-яких курсів, включаючи англійську, зокрема бізнес-англійську. Є можливість отримати сертифікат, шо підтверджує твій рівень знань. Courserа. Тут представлені курси від провідних університетів світу, як-от Кембриджський, Гарвардський, Оксфордський, Мічиганський та ін. Теми лекцій вражають своєю різноманітністю. Ти обираєш ту, яка тебе цікавить найбільше і починаєш студіювати її англійською.
  • ТED – найпопулярніші відеозаписи лекцій на різних мовах світу з субтитрами. Теми лекцій охоплюють широке коло суспільних проблем, які не залишать байдужим нікого. Обирай лекції спікерів, що говорять по-англійськи та починай дивитися/слухати вже сьогодні.
  • Коли раптом одного дня осінь захоче вкрити землю білим туманом або задощити, і у тебе виникне бажання закутатися у ковдру та попивати чай, то сприйми це як ще одну можливість вивчення англійської мови. Саме тоді можна подивитися фільми в оригіналі на сайті ORORO.TV з субтитрами. Такий ресурс дозволяє переглядати кіно, серіали, відео на 60 хв. кожен день. Також особливістю сайту є те, що, наводячи курсор мишки на певне слово у субтитрах, з’являється його переклад. Але, якщо ти більше книгоман, то купи/скачай художню книжку на англійській мові відповідну до рівня твоїх знань і проводь час із задоволенням.

Як бачиш, осінь по-англійськи – це, передусім, весело! Чому саме в осінню пору найкраще починати вчити англійську? Тому що «осінь — єдина пора року, яка вчить». Саме так, і не дивуйся.

Ти ніколи не задумувався, чому навчальний рік починається восени? Влітку ми набираємося сил: споживаємо багато вітамінів, ніжимося під сонячними промінцями, відпочиваємо – накопичуємо енергію впродовж трьох місяців, а потім настає час, коли внутрішню силу треба скерувати у правильне русло.

А що може бути правильнішим, ніж навчання?

Повернутись до всіх записів SPEAK рекомендує