Baloon 530a1737861a3b52d8069adbe58e9d260b2bdcb40af5046f89da70836827b574
Sun 8cce43130baf49b03f0c6486d24994c7279d4b447ccd334d2956484f239a4d24
Cloud 8eca5773671b264167dc1df38bffc525c515fb71af1d1f0a16348488ee21c1aa
Birds 9925b2279398f1912585b8b3ce49a311f18fd5383ec60f475dd4590105863c83
Birds 2 dd9e40e61adcf3205b69de8d96545da8485cc8e2fe33aed71f574e603926cbd1

Про клуб

Розмовний клуб американської англійської “Speak” допомагає молодим людям досягати їхніх цілей в карєрі та особистому розвитку шляхом вдосконалення знань англійської мови.

Без практики англійську можна швидко забути. Тому, важливо не тільки вчити слова та дивитися фільми, а й спілкуватися. Для того щоб вільно розмовляти англійською потрібно постійно її практикувати та вдосконалювати, що і пропонує наш розмовний клуб.

До занять в клубі можна долучатись будь-коли. Важливо, щоб рівень англійської був Pre-Intermediate або вище.

Формат занять буває різний – у формі гри, дискусій, звичайних обговорень та міні-представлень.

Тривалість одного заняття від 1,5 до 2 години.

  • ми Весь час розмовляємо англійською мовою
  • Наші Заняття відбуваються в групах 5-8 людей
  • у нас є 7 тематичних груп на вибір

ПЕРШЕ заняття БЕЗКОШТОВНЕ!

придбай абонемент

вибирай будь які заняття

реєструйся та приходь

ТЕМАТИЧНІ ГРУПИ

У клубі “Speak” діє сім тематичних груп, які можна обрати відповідно до своїх зацікавлень.
У тематичних групах ти покращиш вимову, повправляєшся у викладенні думки, збільшиш словниковий
запас, осягнеш специфічну лексику, почерпнеш багато нового та відмінно проведеш час!

Ти маєш можливість оплачувати за окреме заняття чи придбати абонемент
на 6 або 8 будь-яких занять в місяць.

READING WITH FUN

Читання є невід’ємною частиною вивчення будь-якої мови. У Reading Group ти наберешся нових слів та звикнеш до справжньої «живої» англійської.


Тут ми обговорюємо прочитане, переглядаємо відео, дискутуємо. Матеріалами для читання є малі цікаві історії різної тематики. Заняття пізнавальні, бо кожного разу ми вивчаємо щось нове. Тому, до навчання в групі можна долучатися будь-коли.


Отож, якщо хочеш мати досконалу англійську, відмінну техніку читання, збільшити свій англійський словниковий запас та дізнатися багато цікавого – тобі сюди!

Реєструйся та поспішай освоювати reading!

Переглянути розклад на місяць

ART AND CULTURE GROUP

У групі Art and Culture ми насолоджуємося мистецтвом та практикуємо свою англійську.

На заняттях говоримо про мистецтво в цілому, обговорюємо важливі події і те, що варте уваги кожного. Такі заняття будуть особливо цікавими для творчих людей.

З Art and Culture Group ти маєш можливість відвідувати пізнавальні та актуальні виставки, презентації, брати участь у різноманітних майстер-класах та знайомитися з видатними людьми у цій сфері.

Згодом ми ділимось враженнями від побаченого, а також постійно дізнаємося щось цікаве. Тут ти покращиш свій рівень розмовної англійської, набудеш нових знань, закріпиш потрібну інформацію.


Заняття проводяться в арт-галереї IconArt на вул. Вірменській 26, що знаходиться у центрі Львова.

Переглянути розклад на місяць

TRAVELLING GROUP

Любиш подорожувати? Мрієш відвідати якусь країну? Пам'ятай, що без знання англійської це практично неможливо. Покращуй свій рівень знань у Travelling Group.


Travelling Group – це можливість вивчити специфічну лексику, набратися досвіду в умілих мандрівників, дізнатись нюанси перебування в тій чи іншій країні, покращити свою “розмовну” англійську. Тут ти дізнаєшся багато нового та потрібного для того, аби податися у пошуки пригод.

Поповни свій “наплічник знань”, який тобі неодмінно згодиться у будь-якій країні! Відвідуючи Travelling Group, ти почуватимешся закордоном як “у своїй тарілці”.


Обирай країну та подорожуй разом з нами!

Переглянути розклад на місяць

MOVIES GROUP

З’явився новий довгоочікуваний фільм, але ти мусиш чекати якісного перекладу? Не стримуй себе у задоволенні та насолоджуйся улюбленими стрічками в оригіналі!


Кожного понеділка в Movies & English group ми поєднуємо приємне з корисним: дивимось фільми, серіали, мультики, короткометражки та інші відео. Потім ми разом обговорюємо переглянуту стрічку, розбираємо складні моменти, ідіоми, сленг та незрозумілі слова.


Перегляд відео англійською дає можливість сприймати інформацію безпосередньо від носія мови, що дозволяє “вловити” як особливості вимови, так і вживання тих чи інших слів або висловів. Гарантуємо, що з деякими мультиками та фільмами твої мовні навички будуть підвищуватись разом із настроєм!

Заняття в Movies & English group відбуваються по вівторках. Тож готуй попкорн

і гайда на заняття!


Увага! Для усіх студентів Speak та відвідувачів бібліотеки ім. Л.Українки

вхід безкоштовно :)

Переглянути розклад на місяць

LIFESTYLE GROUP

Lifestyle Group – це можливість вдосконалити англійську та краще осягнути життя.

Тут ми не просто говоримо про життя англійською мовою, ми збагачуємо свій кругозір, дискутуємо про життєво важливі теми.


Кожного заняття – нова тема, нові історії та враження. У Lifestyle Group ти дізнаєшся більше про спосіб та стиль життя іноземців. На заняттях  набиратимешся багатьох нових слів, практикуватимеш мовні навички та збагатишся знаннями.

Приходь в Lifestyle Group, нам є про що поговорити!

Переглянути розклад на місяць

ENGLISH THROUGH GAMES

Якщо ти любитель інтелектуальних ігор, головоломок, або запальних ігор для компанії, тоді тобі у English through Games. Тут ми перетворюємо вивчення англійської мови у цікаву та захопливу гру.


Використання настільних ігор для вивчення мови є ефективним способом викликати інтерес до навчання та підтримувати його упродовж тривалого часу. Під час гри на занятті English through Games спілкуються лише англійською мовою, що розвиває мислення англійською, вчить правильно формулювати думку, збільшує словниковий запас.

Тобі не доведеться зубрити багато слів тут, заняття є ненав’язливими та

інтерактивними, а новий матеріал легко запам’ятовується.

У English through Games час летить непомітно, а знання залишаються. Приходь на заняття та перетвори навчання на захопливе проведення часу.

Зіграємо? ;)

Переглянути розклад на місяць

COOKING GROUP

Cooking Group надає тобі унікальну можливість вивчати англійську та покращувати свої кулінарні здібності.

Особливість наших “кулінарних” занять в тому, що вони відбуваються лише англійською мовою: процес приготування, назви інгредієнтів, страв, приладдя, тощо.


Ти навчишся готувати традиційну американську їжу та страви інших національних кухонь і водночас зможеш повправлятися у послідовному викладенні думки, збільшиш свій словниковий запас та дізнаєшся багато цікавого.

Реєструйся на заняття у Cooking Group та поспішай на “смачне” навчання. Хтозна, можливо ми приготуємо саме твою улюблену страву?


Переглянути розклад на місяць

Календар

Обери заняття ТУТ!

Викладачі

Іванка Клименко

Іванка Клименко

Люблю навчати англійської дорослих людей, які знають чого хочуть. Надихаюсь мандрівками та іншим якісним часом.
Ірина Дзвінник

Ірина Дзвінник

Культуролог за освітою, викладач англійської мови за покликанням. Люблю вільно-творчо-індвідуальний підхід та процес обміну ідеями. Надихає: література, кінокультура, юнгіанська психологія, цікаві місця та незвичайні люди (і навпаки).
Оксана Сікора

Оксана Сікора

Люблю подорожі, смішні історії і свою роботу. Радію, коли люди розвиваються і досягають своїх цілей. Англійська допомагає відкривати багато нового - тільки з нею можна дістатись до пінгвінів чи захопити світ.
Ліля Гось

Ліля Гось

Ніколи не втомлююсь від двох улюблених справ: викладання англійської мови та громадської діяльності. Вивчаю методи неформальної освіти, а також багато подорожую. Обожнюю поезію та театр. Життєве кредо: ділись добром та радістю з людьми, і життя стане яскравішим. :)
Таїса Таргонська

Таїса Таргонська

Люблю англійську мову та літературу, вільний час присвячую читанню, вишиванню, спілкуванню з друзями та рідними. Отримую надзвичайне задоволення від роботи з людьми, обміну досвідом, поглядами і думками. Ціную наполегливість і відкритість до нового. Вірю в те, що вчитися ніколи не пізно.
Зоряна Ярема

Зоряна Ярема

Люблю англійську та молодих цікавих людей, які прагнуть її опанувати. Надихаюсь подорожами, новими місцями, несподіваними приємними знайомствами, простотою та щирістю в спілкуванні. Свій вільний час присвячую родині та друзям. Вірю, що кожен в будь-якому віці може почати щось нове. Головне – бажання та послідовність в діях. Захоплююсь людьми, які невтомно це доводять.
Гості

Гості

Час від часу ми запрошуємо носіїв мови на роль викладачів або просто в якості гостя. В основному, це люди з цікавим досвідом, які мають чим поділитись і можуть навчити.